Prekės kodas: LEN0370

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

Atraskite MOVE kolekciją – tai modernūs, stilingi ir funkcionalūs baldai, sukurti taip, kad prisitaikytų prie jūsų vaiko poreikių ir augtų kartu su juo. Dėl daugybės dizaino bei išdėstymo galimybių baldus lengvai pritaikysite tiek mažesnėje, tiek erdvesnėje kambario aplinkoje.
Korpusas pagamintas iš laminuotos medžio drožlių plokštės, kuri pasižymi tvirtumu. Subtilus dizainas bei šiuolaikiškos spalvos suteikia kambariui jaukumo ir tvarkos pojūtį.
MOVE kolekcija – tai daugiau nei baldai. Tai išmanus pasirinkimas, kuris padeda sukurti erdvę mokymuisi, kūrybai ir poilsiui.
✅ Modernus ir stilingas dizainas
✅ Patvari ir lengvai prižiūrima medžiaga
✅ Lankstus išdėstymas – baldai „auga“ kartu su vaiku
✅ Puikiai tinka tiek mokymuisi, tiek poilsiui.
Sukurkite įkvepiančią, patogią ir harmoningą erdvę su MOVE kolekcija!

Laminuotos medienos drožlių plokštės (LMDP) - puikus pasirinkimas ieškantiems geriausio kainos ir kokybės santykio. Nepasižyminčios aukšta kaina, tačiau išsiskiriančios atsparumu neigiamam aplinkos poveikiui, šios plokštės gaminamos presuojant medžio drožles ir jas padengiant laminatu.
| Spalva | Pilkas molis |
|---|---|
| Medžiagos | Laminuota MDP |
| Lentynos | Yra |
| Stalčiai | Nėra |
| Plokštės storis | 16 |
| Garantija | 24 mėn. |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 660 mm |
|---|---|
| Gylis | 500 mm |
| Plotis | 330 mm |