Prekės kodas: ACT0147
Klaipėdoje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Klaipėdoje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Vilniuje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Vilniuje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Kaune pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

Matmenys pateikti prie specifikacijų.
Baldų plokštės ar audinių spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali skirtis, dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir kitų veiksnių.
| Kilmė | Kinija |
|---|---|
| Sėdimosios dalies aukštis | 470 |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 110 |
| Garantija | 24 |
| Spalva | Smėlio |
| Kojelės | Metalinės |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 835 mm |
|---|---|
| Gylis | 555 mm |
| Plotis | 585 mm |