Prekės kodas: SHOSOF001
Klaipėdoje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Klaipėdoje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Vilniuje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Vilniuje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Kaune pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

| Miegojimo funkcija | Taip |
|---|---|
| Kilmė | Kinija |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Garantija | 24 |
| Miegamosios dalies plotis | 1490 |
| Miegamosios dalies ilgis | 1950 |
| Spalva | Ruda |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 930 mm |
|---|---|
| Gylis | 1000 mm |
| Plotis | 1950 mm |
Įsigijome šią sofą-lovą, kompaktiška ir patogi, gražiai atrodo. Atlošiamos pagalvėlės tikrai funkcionalios, galima pasidėti tarkim kompiuterį. Surinkimas greitas, patalynės dėžė nėra labai gili, bet įvairiems nedideliems daiktams kaip tik. Likome patenkinti pirkiniu.