Prekės kodas: KONSOF719
Klaipėdoje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Klaipėdoje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

Audinys pilkai - rudas, priklauso nuo apšvietimo.
Viduje yra patalynės dėžė.
Audinių spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali nežymiai skirtis, dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir kitų veiksnių.
Sofa - lova yra parduodama tokios spalvos kaip pagrindinėje nuotraukoje. Papildoma nuotrauka yra įdėtos, kad būtų galima matyti kaip atrodo išskleista miegama vieta.

| Miegojimo funkcija | Taip |
|---|---|
| Kilmė | Ukraina |
| Medžiagos | Audinys |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Garantija | 24 |
| Spyruoklės | Pocket ir Zigzaginės |
| Miegamosios dalies plotis | 1600 |
| Miegamosios dalies ilgis | 2000 |
| Spalva | Pilka Ruda |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 800 mm |
|---|---|
| Gylis | 1270 mm |
| Plotis | 2460 mm |
Nuostabi sofa, labai minkšta ir patogi