Prekės kodas: KONSOF718
Klaipėdoje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Klaipėdoje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

Viduje yra patalynės dėžė.
Audinių spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali nežymiai skirtis, dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir kitų veiksnių.
Sofa - lova yra parduodama tokios spalvos kaip pagrindinėje nuotraukoje. Papildoma nuotrauka yra įdėtos, kad būtų galima matyti kaip atrodo išskleista miegama vieta.

| Miegojimo funkcija | Taip |
|---|---|
| Kilmė | Ukraina |
| Medžiagos | Audinys |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Garantija | 24 |
| Spyruoklės | Pocket ir Zigzaginės |
| Miegamosios dalies plotis | 1600 |
| Miegamosios dalies ilgis | 2000 |
| Spalva | Šviesiai ruda |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 800 mm |
|---|---|
| Gylis | 1270 mm |
| Plotis | 2460 mm |
Nuostabi sofa, labai minkšta ir patogi