Prekės kodas: SGSOF32
Klaipėdoje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Klaipėdoje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Vilniuje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Vilniuje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Kaune pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).


Automatinis miegojimo mechanizmas „Disclosure“ - išsiskiriantis unikaliu judėjimu neliečiant grindų, mechanizmas pasižymi itin paprastu naudojimu. Viskas, ko reikia, tai baldo sėdimąją dalį patraukti į viršų ir į save, o tuomet nuleisti galinę dalį. Ir jau esate pasiruošę nakčiai!
| Miegojimo funkcija | Taip |
|---|---|
| Dvivietė/trivietė | Trivietė |
| Kilmė | Europa |
| Medžiagos | Audinys |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Garantija | 24 |
| Miegamosios dalies plotis | 1450 |
| Miegamosios dalies ilgis | 1950 |
| Miegojimo mechanizmas | Disclosure |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 910 mm |
|---|---|
| Gylis | 920 mm |
| Plotis | 2130 mm |