Prekės kodas: KONSOF693
Klaipėdoje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Klaipėdoje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Dėmesio: sandėlyje liko tik 1 vnt.

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).


Audinio savybės:

Automatinis miegojimo mechanizmas „Disclosure“ - išsiskiriantis unikaliu judėjimu neliečiant grindų, mechanizmas pasižymi itin paprastu naudojimu. Viskas, ko reikia, tai baldo sėdimąją dalį patraukti į viršų ir į save, o tuomet nuleisti galinę dalį. Ir jau esate pasiruošę nakčiai!
| Miegojimo funkcija | Taip |
|---|---|
| Kilmė | Ukraina |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Sėdimosios dalies aukštis | 450 |
| Garantija | 24 mėn. |
| Sėdimos dalies gylis | 680 |
| Spyruoklės | Pocket ir Zigzaginės |
| Miegamosios dalies plotis | 1580 |
| Audinys | Vogue |
| Miegamosios dalies ilgis | 2040 |
| Spalva | Ruda |
| Miegojimo mechanizmas | Disclosure |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 950 mm |
|---|---|
| Gylis | 1240 mm |
| Plotis | 2580 mm |