Prekės kodas: HAL1772

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

Matmenys pateikti prie specifikacijų.
Baldų plokštės ar audinių spalva nuo pateiktos nuotraukoje gali nežymiai skirtis, dėl Jūsų kompiuterio nustatymų, monitoriaus raiškos, apšvietimo ir kitų veiksnių.
| Kilmė | Kinija |
|---|---|
| Medžiagos | Laminuota drožlių plokštė |
| Spalvos | Balta Ąžuolas |
| Veidrodis | Yra |
| Garantija | 24 |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 2024 mm |
|---|---|
| Gylis | 450 mm |
| Plotis | 1000 mm |