Minkštas kampas NAGLIS – komfortas ir stilius Jūsų namams.
Ieškote baldų, kurie derina šiuolaikišką dizainą, funkcionalumą? Lietuvoje pagamintas minkštas kampas NAGLIS – puikus pasirinkimas jaukiam ir stilingam Jūsų namų interjerui.
Matmenys – 252 cm pločio, 92 cm aukščio ir 179 cm gylio – praktiškas pasirinkimas.
Funkcionalumas kiekvienai dienai.
Kampas turi erdvę 126x58x13 cm patalynės dėžę, kurioje lengvai susidėsite antklodes, pagalves ar kitus namų tekstilės gaminius. O kai prireikia papildomos vietos miegui – lengvai transformuojama miegama dalis pavers jį patogia lova svečiams.
Kodėl verta rinktis NAGLĮ?
Pagamintas Lietuvoje – kokybė, kuria galite pasitikėti.
Praktiškas ir patogus – miegama dalis + patalynės dėžė.
Universalus dizainas – puikiai derės tiek moderniame, tiek klasikiniame interjere.
Padovanokite savo namams naują komforto lygį – rinkitės minkštą kampą NAGLIS jau šiandien!

Į maišelius įvilktos “Pocket” tipo spyruoklės - puikus pasirinkimas absoliučios tylos gerbėjams. Kiekviena iš įvilktų spyruoklių yra savarankiška, tad nekelia jokių pašalinių garsų, tačiau efektyviai sutvirtina baldą ten, kur reikia atlaikyti didžiausią krūvį, ir užtikrina efektyvią oro cirkuliaciją.

Audinio savybės:
| Miegojimo funkcija | Taip |
|---|---|
| Galimybė pačiam keisti kampo pusę | Nėra |
| Ar atraminės pagalvės nuimamos | Taip |
| Kilmė | Lithuania |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Sėdimosios dalies aukštis | 440 |
| Garantija | 24 |
| Sėdimos dalies gylis | 540 |
| Spyruoklės | |
| Miegamosios dalies plotis | 1350 |
| Audinys | Mono |
| Miegamosios dalies ilgis | 2100 |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 920 mm |
|---|---|
| Gylis | 1790 mm |
| Plotis | 2520 mm |