Prekės kodas: MANKAM02
Minkštas kampas su elektrinio reglainerio funkcija.
Elektra reguliuojasi dvi sėdimos dalys.
Kampo pusės nekeičiamos, turime tik kairės pusės.
| Galimybė pačiam keisti kampo pusę | Nėra |
|---|---|
| Sėdimosios dalies aukštis | 490 |
| Ilgosios dalies gylis | 1200 |
| Sėdimos dalies gylis | 550 |
| Spalva | Smėlio |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1000 mm |
|---|---|
| Gylis | 1640 mm |
| Plotis | 2820 mm |