PayPal/Paysera apmokėjimas

PayPal

PayPal – mokėjimų internetu platforma, kurioje užsiregistravę per 170 mln. aktyvių vartotojų, tai mokėjimų sistema naudojama apsiperkant internetinėse parduotuvėse, aukcionuose.

„PayPal“ – sąskaita gali būti papildyta naudojant kreditines ar tam tinkamas debetines korteles ir iš banko sąskaitos. Turint tinkamą kortelę taip pat galima pinigus pervesti į savo banko sąskaitą.

PayPal mokėjimas

PaySera

Paysera – tarptautinė elektroninių mokėjimų sistema įkurta 2004 metais Lietuvoje. Fiziniams ir juridiniams asmenims Paysera leidžia atsidaryti sąskaitą ir iš jos vykdyti mokėjimų operacijas – gauti ir siųsti pinigus, konvertuoti valiutą, atsiskaityti už prekes ir paslaugas. Paysera taip pat teikia įmokų surinkimo paslaugas, elektroninės prekybos sprendimus verslui.

Paysera yra sukurta ir administruojama uždarosios akcinės bendrovės „Paysera LT“.

Paysera

Naršydami toliau Jūs sutinkate su būtinaisiais slapukais. Taip pat galite sutikti ir su kitų slapukų naudojimu. Jie padeda atpažinti prisijungusius vartotojus, matuoti auditorijos dydį ir naršymo įpročius; taip mes galime keisti svetainę, kad ji būtų jums patogesnė. Daugiau informacijos apie slapukus.Valdyti slapukus.