Prekės kodas: MLXLOV030
Klaipėdoje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Klaipėdoje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

Lova aptraukta audiniu.
Svajojate apie patogią, stilingą ir praktišką lovą? Ši audiniu aptraukta lova – puikus pasirinkimas ieškantiems komforto.
Šis modelis be patalynės dėžės.
Dėmesio! Spalva gali nežymiai skirtis nuo pateiktos nuotraukoje dėl ekrano nustatymų, apšvietimo ir kitų veiksnių.
Patirkite tikrą komfortą ir sukurkite jaukią atmosferą savo miegamajame!
LOVA PRISTATOMA SU SURINKTOMIS 180X200 GROTELĖMIS!
Dėmesio! Lovos grotelių karkasas yra surinktas, todėl atsiimant patiems jis gali netilpti į automobilį.| Kilmė | Ukraina |
|---|---|
| Medžiagos | Audinys |
| Lovos tipas | Dvigulė |
| Čiužinys | Nėra |
| Patalynės dėžė | Nėra |
| Grotelės | Yra |
| Medžiaga | Audinys |
| Maksimalus išlaikomas svoris | 110 |
| Tinka čiužiniui | 2000 x 1800 |
| Garantija | 24 |
| Spalva | Smėlio |
| Kojelės | plastikinės |
| Kojelių aukštis | 50 |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1010 mm |
|---|---|
| Ilgis | 2120 mm |
| Plotis | 1880 mm |