Prekės kodas: KONLOV168
Klaipėdoje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Klaipėdoje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Vilniuje atsiėmimas kitą darbo dieną.
Vilniuje pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).
Kaune pristatymas per 72 valandas (darbo dienomis).

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

LOVA PRISTATOMA SU SURINKTOMIS 160X200 GROTELĖMIS!
Dėmesio! Lovos grotelių karkasas yra surinktas, todėl atsiimant patiems jis gali netilpti į automobilį.
Audinio savybės:
| Kilmė | Ukraina |
|---|---|
| Čiužinys | Nėra |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Grotelės | Yra |
| Sėdimosios dalies aukštis | 485 |
| Tinka čiužiniui | 2000 x 1600 |
| Garantija | 24 mėn. |
| Audinys | Vogue |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1230 mm |
|---|---|
| Ilgis | 2150 mm |
| Plotis | 1700 mm |