Prekės kodas: KONLOV122

Visoje Lietuvoje (išskyrus Neringą): 15€.
Nemokamas užsakymams nuo 499€ - Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Alytuje, Marijampolėje, Mažeikiuose, Panevėžyje, Šiauliuose ir Utenoje.
Užnešimas - 20€ (Vilnius, Vilniaus r., Kaunas, Kauno r., Klaipėda, Klaipėdos r., Šiauliai, Šiaulių r., Alytus, Marijampolė, Mažeikiai, Penevėžys, Utena).

LOVA PRISTATOMA SU SURINKTOMIS 140X200 GROTELĖMIS!
Dėmesio! Lovos grotelių karkasas yra surinktas, todėl atsiimant patiems jis gali netilpti į automobilį.| Kilmė | Ukraina |
|---|---|
| Čiužinys | Nėra |
| Patalynės dėžė | Yra |
| Grotelės | Yra |
| Sėdimosios dalies aukštis | 480 |
| Tinka čiužiniui | 2000 x 1400 |
| Garantija | 24 mėn. |
Dėmesio: Baldai pristatomi nesurinkti
| Aukštis | 1230 mm |
|---|---|
| Ilgis | 2150 mm |
| Plotis | 1500 mm |